FANCLUB FORUM IGOR CUKROV
Dobrodošli na FanClub Forum Igora Cukrova!!!
Welcome to FanClub Forum Igor Cukrov!!!

HomeRegisterLog infb stranica

Share | 

ZASTO VOLITE IGORA?/WHY DO YOU LIKE IGOR?

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
vesnaM
Vip član
Vip član

Broj poruka : 245
Datum upisa : 2009-05-19
Godina : 27

PostSubject: Re: ZASTO VOLITE IGORA?/WHY DO YOU LIKE IGOR?   Mon Jun 22 2009, 19:06

Igor za mene je fantastican. Svet bi bio bolji kada bi imalo vise takvih ljudi.
Ne mislim samo na fizicki izgled koi je fenomenalan, nego i za onu negovu unutarnju lepotu koju je ima kod Igora, koja je tako divna zbog koja ne mozete a da ne volite njega (Igora).

kiss
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 2938
Datum upisa : 2009-05-17
Godina : 25

PostSubject: Re: ZASTO VOLITE IGORA?/WHY DO YOU LIKE IGOR?   Mon Jun 22 2009, 19:19

Mislim da je red da prestanem da pisem vise u ovoj temi...hehehee

Igor je pre svega divan,dobar covek (sto je po meni najvaznije),odusevio me je vise puta
i dokazao da je velika licnost...Ne znam ni sama kako mi je palo napamet da mu otvorim forum ali sam presrecna zbog toga...
Za ovo kratko vreme bilo je dosta nerviranja i suza zbog foruma,ali je vredelo...Igor je to i zasluzio...On je na pravi nacin znao da mi vrati samopouzdanje i veru...Obozavam ga,verujte mi zaista je divan covek...
O tome koliko je dobar pevac necu ni da pisem,to se zna...

giveheart giveheart giveheart

Vip član
Vip član

Broj poruka : 430
Datum upisa : 2009-05-19
Godina : 21

PostSubject: Re: ZASTO VOLITE IGORA?/WHY DO YOU LIKE IGOR?   Mon Jun 22 2009, 19:41

Potpisujem sve živo što se napisali ljudi!!

To se već reklo milijardu puta, ali... TE OČII!!!!!! giveheart
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin

PostSubject: Re: ZASTO VOLITE IGORA?/WHY DO YOU LIKE IGOR?   Mon Jun 22 2009, 19:50

ali te oci ali taj osmeh...ali taj Igor!!!

girlhaha

Vip član
Vip član

Broj poruka : 138
Datum upisa : 2009-06-20

PostSubject: Re: ZASTO VOLITE IGORA?/WHY DO YOU LIKE IGOR?   Mon Jun 22 2009, 20:01

Inteligentan je, zna sta hoce, talentovan, simpatican, siri oko sebe pozitivnu energiju :)

I naravno - taj osmeh!
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin

PostSubject: Re: ZASTO VOLITE IGORA?/WHY DO YOU LIKE IGOR?   Mon Jun 22 2009, 20:05

Ana wrote:
Inteligentan je, zna sta hoce, talentovan, simpatican, siri oko sebe pozitivnu energiju :)

I naravno - taj osmeh!

potpisujem!!!!!!!!!!!!!! giveheart giveheart giveheart

Vip član
Vip član

Broj poruka : 177
Datum upisa : 2009-06-04

PostSubject: Re: ZASTO VOLITE IGORA?/WHY DO YOU LIKE IGOR?   Mon Jun 22 2009, 21:01

Unfortunately, I know a few about Igor as a person...but I believe you!!! He is clever (philosophy faculty, it means a great deal!), he is kind (I see, how he smiles and it is all quite clear), he's talent (no comments!), he is beautiful (no comments again! girlcrazy )......etc. Yes, I believe you! And I understand you!!!!! giveheart giveheart giveheart

I would like to ask. Did anyone of you visit his concerts? Or see him "alive"?
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin

PostSubject: Re: ZASTO VOLITE IGORA?/WHY DO YOU LIKE IGOR?   Mon Jun 22 2009, 21:28

Оксана wrote:
Unfortunately, I know a few about Igor as a person...but I believe you!!! He is clever (philosophy faculty, it means a great deal!), he is kind (I see, how he smiles and it is all quite clear), he's talent (no comments!), he is beautiful (no comments again! girlcrazy )......etc. Yes, I believe you! And I understand you!!!!! giveheart giveheart giveheart

Unfortunately when I was at the concert ot Igor was not was the second day I hope that I will know I live because we have a lot mesages between us...

Vip član
Vip član

PostSubject: Re: ZASTO VOLITE IGORA?/WHY DO YOU LIKE IGOR?   Mon Jun 22 2009, 21:31

Admin wrote:
Оксана wrote:

Unfortunately when I was at the concert ot Igor was not was the second day I hope that I will know I live because we have a lot mesages between us...

On facebook?
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin

PostSubject: Re: ZASTO VOLITE IGORA?/WHY DO YOU LIKE IGOR?   Mon Jun 22 2009, 21:34

Оксана wrote:
Admin wrote:
Оксана wrote:

On facebook?

most of the Facebook

Vip član
Vip član

PostSubject: Re: ZASTO VOLITE IGORA?/WHY DO YOU LIKE IGOR?   Tue Jun 23 2009, 09:22

Fb is good thing!!! Now we can know favourite artist better. Next time say him my warmest regards from Russia! hey
Back to top Go down
Gost
Guest

PostSubject: Re: ZASTO VOLITE IGORA?/WHY DO YOU LIKE IGOR?   Wed Jul 01 2009, 19:07

pa volim ga zato što ima divan glas,zato što msm da je dobra osoba i ima divan pogled i osmjeh giveheart
Back to top Go down
Bojan
Vip član
Vip član

Broj poruka : 631
Datum upisa : 2009-07-15

PostSubject: Re: ZASTO VOLITE IGORA?/WHY DO YOU LIKE IGOR?   Wed Jul 15 2009, 23:16

Bio je najbolji na OT-u iako su većinom svi bili dobri on je odskakao od ostalih, zatim volim njegov glas, čovjek predobro pjeva, a meni je posebno super bilo to što je on uvijek imao što za reći, znači nebitna je bila tema on je imao šta reći, a to nešto nije bilo glupo, ma u biti on je meni lafćina tako da mi je svejedno tko ga voli tko ne!!! MEni je laf!
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin

PostSubject: Re: ZASTO VOLITE IGORA?/WHY DO YOU LIKE IGOR?   Wed Jul 15 2009, 23:21

Potpisujem...i meni je laf...

Vip član
Vip član

Broj poruka : 631
Datum upisa : 2009-07-15

PostSubject: Re: ZASTO VOLITE IGORA?/WHY DO YOU LIKE IGOR?   Wed Jul 15 2009, 23:23

Admin wrote:
Potpisujem...i meni je laf...

Nego šta je drugo, lafčina prava!!!
Back to top Go down
Davor
Vip član
Vip član

Broj poruka : 27
Datum upisa : 2009-05-18
Godina : 41

PostSubject: Re: ZASTO VOLITE IGORA?/WHY DO YOU LIKE IGOR?   Thu Jul 16 2009, 05:46

Shaggy wrote:
Bio je najbolji na OT-u iako su većinom svi bili dobri on je odskakao od ostalih, zatim volim njegov glas, čovjek predobro pjeva, a meni je posebno super bilo to što je on uvijek imao što za reći, znači nebitna je bila tema on je imao šta reći, a to nešto nije bilo glupo, ma u biti on je meni lafćina tako da mi je svejedno tko ga voli tko ne!!! MEni je laf!
Vrlo lijepo rečeno! Bravo!!! :)
Back to top Go down
Inka*
Novi član
Novi član

Broj poruka : 4
Datum upisa : 2009-07-17

PostSubject: Re: ZASTO VOLITE IGORA?/WHY DO YOU LIKE IGOR?   Wed Jul 22 2009, 14:19

Zatoa sto e od Hrvatska,potocno od Dalmacija :D:D
Ima izvonreden glas i talent.. Slatki potezi.. i zasto e NEVEROJATEN !!

TE SAKAM CUKROV !!!!

girldrink1 girlinlove
Back to top Go down
Masha
Novi član
Novi član

Broj poruka : 1
Datum upisa : 2010-11-14

PostSubject: Re: ZASTO VOLITE IGORA?/WHY DO YOU LIKE IGOR?   Sun Nov 14 2010, 14:41

Zasto ga volim ...pa mogla bih da napisem knjigu o tome..:) bez zezanja...:) Mozda zato sto ga ne poznajem licno pa sam ga uzdigla do neba...<3 Generalno_obozavam ga :* :))) jednostavno mi se sve svidja kod njega... :))) pozzz svim fanovima;P
Back to top Go down
vita
Admin
Admin

Broj poruka : 1876
Datum upisa : 2009-05-20
Godina : 38

PostSubject: Re: ZASTO VOLITE IGORA?/WHY DO YOU LIKE IGOR?   Sun Nov 14 2010, 16:45

Pozdrav i tebi Masha, dobrodosla na forumu! hallo Dijelim tvoje misljenje tako da eto, dosla si na pravo mijesto - uzivaj ovdje sa nama...! ggg th_pillo

PostSubject: Re: ZASTO VOLITE IGORA?/WHY DO YOU LIKE IGOR?   Tue Feb 01 2011, 10:05

He´s so cute, friendly and creative, I looove his " Beautiful Tena". Nice little boy/man.. I hope he produce some moore of he´s lyrics, thoughts in the future. It´s magic!

Where is he? Any e-mail adress?
Back to top Go down
Gost
Guest

PostSubject: Re: ZASTO VOLITE IGORA?/WHY DO YOU LIKE IGOR?   Tue Feb 01 2011, 10:17

We love Igor...because... ...he´s sooo...lovely!

Yum... ... ....and he produce greate music!

With Love Tena
Back to top Go down
vita
Admin
Admin

PostSubject: Re: ZASTO VOLITE IGORA?/WHY DO YOU LIKE IGOR?   Tue Feb 01 2011, 15:58

You're right, Tena :) Welcome to the forum! hallo

PostSubject: Re: ZASTO VOLITE IGORA?/WHY DO YOU LIKE IGOR?   Tue Feb 01 2011, 19:27

Thank´s ...

I just loooove him!!

He was really greate at the Eurovision Song Contest..lovely voice..sexy.. ...yum
Back to top Go down
vita
Admin
Admin

PostSubject: Re: ZASTO VOLITE IGORA?/WHY DO YOU LIKE IGOR?   Wed Feb 02 2011, 13:26

Can't disagree... He's all that and more trep I hope one day you'll have a chance to meet him yourself! :D

Admin

Broj poruka : 1441
Godina : 24

PostSubject: Re: ZASTO VOLITE IGORA?/WHY DO YOU LIKE IGOR?   Wed Feb 02 2011, 18:13

Welcome Tena.. wellcome
Hope you like this forum... forum

PostSubject: Re: ZASTO VOLITE IGORA?/WHY DO YOU LIKE IGOR?   Today at 20:12

Back to top Go down

ZASTO VOLITE IGORA?/WHY DO YOU LIKE IGOR?
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» IGOR BUTMAN Big Band
» Zasto nosi sesire?
» Selena Gomez
» Američke serije
» El Barco